گلدان مهرنی گلدان سرامیکی

باغبانی ممکن است یکی از طولانی ترین سرگرمی های جهان باشد، اما از نظر نوآوری با راکد بودن فاصله زیادی دارد. 

بیشتر از هر زمان دیگری، بیشتر صاحبان خانه به باغبانی کوچک کانتینری می پردازند، کسب و کارها اهمیت گیاهان را می شناسند و فضاهای بیرونی با شکوفایی شکوفا می شوند.

 این گرایش عمومی به سمت فضای سبز افزایش یافته توسط جامعه ای پر از ایده ها و مفاهیم جدید به جلو کشیده می شود.

فهرست مطالب

  • باغبانی کانتینری چیست؟
  • باغبانی کانتینری بیرونی
  • باغبانی کانتینری سرپوشیده
  • باغبانی کانتینری تجاری

باغبانی کانتینری چیست؟

در گذشته‌ای نه چندان دور، از آنجایی که افراد بیشتری در جستجوی زندگی بهتر به شهرها نقل مکان کردند، مجبور بودند راهی برای ابراز تمایلات باغبانی خود بدون داشتن باغ واقعی پیدا کنند.

 با باغبانی کانتینری، نیازی به باغ ندارید. تنها با تعداد انگشت شماری ظروف، گلدان گل، گلدان گلدان مهرنی گلدان سرامیکی یا هر چیزی که شما آنها را می نامید و کمی نور خورشید، اکنون می توانیم گیاهان زینتی مد روز را در خانه خود داشته باشیم. 

ما می توانیم قطعات گیاه شناسی از هنر مدرن را در باغ داشته باشیم. ما می‌توانیم گیاهان را به‌عنوان یک تقویت‌کننده خلق و خوی وارد فضای کاری کنیم و با خلاقیت باغبانی حیله‌گر خود مهمان‌ها را تحت تأثیر قرار دهیم. 

بنابراین بزرگترین روند برای گلدان گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گل ساده چیست؟ خب خیلی هستن

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی

باغبانی کانتینری بیرونی

استفاده از ظروف بیرونی راهی آسان برای گسترش طراحی و معماری خانه شما به باغ، پاسیو و فراتر از آن است. 

موضوعی که در داخل شروع کرده‌اید، در نهایت می‌تواند با استفاده از کانتینرهای مناسب در بیرون یکپارچه شود. اما چگونه می توانید نمای بیرونی خود را شیک و منحصر به فرد کنید؟

 در اینجا برخی از پرطرفدارترین روش ها برای استفاده از گلدان گلدان مهرنی گلدان سرامیکی های گل آورده شده است.

از آنچه دارید استفاده کنید

لازم نیست گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان های گل در یک کارخانه ساخته شوند. هر شیئی که بتواند آب را در خود نگه دارد با کمی خلاقیت می تواند گلدان گیاهی در نظر گرفته شود.

 یک بشکه کهنه، یک لاستیک کارکرده، یک چمدان، همه این چیزها به عنوان پیش ساز کاشت در اختیار شماست. 

اگرچه طیف اشکال سنتی گلدان گسترده است، یک گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان تولید انبوه ممکن است هرگز مانند یک چرخ دستی قدیمی به سبک کلبه ای ضربه نزند. با در نظر گرفتن این روند، دیگر هرگز به یک گاراژ فروشی مشابه نگاه نخواهید کرد.

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی

بگذار زنگ بزند

روندی برای فضای باز. اجازه دادن زنگ زدگی گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان های گیاهی شما گامی به سوی باغی با ظاهری روستایی است.

 زنگ زدگی گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان های گیاهی بر سلامت گیاهان شما تأثیر نمی گذارد، اما بافت، رنگارنگ و طبیعی به نظر می رسد. 

برای دستیابی به این اثر، باید یک گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان آهنی یا فولادی را انتخاب کنید که با مواد ضد آب پوشش داده نشده باشد. 

سپس، با گذاشتن ظروف فلزی خود در بیرون در زیر باران یا رطوبت بالا، کمی زنگ زدگی را تشویق کنید.

 فرآیند اکسیداسیون مسیر خود را طی خواهد کرد و شما را با یک طراحی منحصر به فرد و طبیعی کاشت به ارمغان خواهد آورد.

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی

انبارهای ذخیره سازی

اگرچه بسیاری از سبک‌های ظروف هیجان‌انگیز و آزمایشی در دسترس هستند، اینها ممکن است لزوماً بهترین کاشت برای گیاهان شما نباشند.

 به عنوان مثال، یک کاشت بتن بزرگ، در باغ فوق‌العاده به نظر می‌رسد، اما آنقدر سنگین است که در فصل زمستان، نمی‌توانید گیاهان خود را به داخل خانه ببرید. اینجا جایی است که مفهوم ذخیره‌گاه به میان می‌آید.

گلدان ذخیره‌سازی اساساً یک نما است: گلدانی که فقط برای نمایش است در حالی که گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان گیاه واقعی درون آن قرار دارد.

 این ظرف داخلی می‌تواند سبک‌تر، کمتر شیک‌تر و ارزان‌تر باشد. دور از چشم است اما با این وجود از گیاهان شما محافظت می کند.

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی

آوانگارد

در مخالفت مستقیم با سطوح براق و مسطح، و با کمک روش‌های قالب‌گیری مدرن، روند طراحی سه بعدی وجود دارد. 

باغ‌ها شاهد افزایش گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان‌های سرگرم‌کننده و بدیع هستند که شامل مجسمه‌های الهام‌گرفته از رنسانس است که روی زمین ایستاده‌اند تا آدمک‌هایی را که گیاهان را نگه می‌دارند و در تخت گل می‌نشینند. 

برای علاقه مند به باغ با کمی دانش فنی و چاپگر سه بعدی: هر چیزی ممکن است. از طرف دیگر، محصولات آماده برای حمل در بازار موجود است. 

جی اسکاتز چندین طرح مدرن دارد که جنبش سه بعدی را مشخص می کند، به عنوان مثال، گلوب گلوب مدرن مارپیچی که دارای لایه های مقعر انباشته شده است که در اطراف پیچیده شده اند تا یک کره را تشکیل دهند.

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی

جنگل بتنی

اگر طراحی صنعتی فنجان چای شماست، به شگفتی بتن بدون پوشش نگاه نکنید. چهره تازه یک ظرف بتنی به آرامی پیچیدگی خنثی را تراوش می کند و بیرون خاکستری نرم آن به خوبی با هر طراحی مینیمالیستی هماهنگ می شود. 

وزن ذاتی کاشت بتن نیز مزایای خود را دارد. گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان های بتنی به سختی به طور تصادفی از بین می روند و در بادهای شدید روی زمین می مانند. 

بتن همچنین یک ماده عالی برای اشکال کمتر محافظه کار کاشت است زیرا فرآیند قالب گیری می تواند هر سبک یا الگویی را که می توانید تصور کنید ایجاد کند.

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی
کاشت بتن در فضای باز @ hecos255 / Getty Images

باغبانی کانتینری سرپوشیده

ظهور طراحی داخلی مدرن حدود 100 سال پیش آغاز شد و چشم انداز هیجان انگیزی را ایجاد کرد که در واقع داخلی خود را از طریق رنگ، بافت و فرم بهبود بخشید.

 امروزه ما به دنبال راه های نوآورانه ای برای رسیدن به اهداف سبک خود هستیم. یکی از راه حل ها از طریق گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان گیاهی ساده است.

سبک وزن

همانطور که باغبان های داخلی زرادخانه گلخانه های خود را ایجاد می کنند، ایده چیدمان، اضافه کردن و کم کردن گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان های گیاهی از فضای زندگی خود برای ایجاد یک سبک خاص یک روند در حال ظهور است. 

در همبستگی، مواد کاشت برای تطبیق با روند مصرف کنندگان سبک تر شده اند. یک مثال عالی، مواد فایبرگلاس سازگار با محیط زیست است. 

در Jay Scotts، فایبرگلاس مورد علاقه ماست. این ماده قوی، سبک و مناسب برای گیاهان آپارتمانی است که هر از گاهی باید جابجا شوند.

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی
گلدان گیاهان ساکولنت @ ภาพของpanattar / Canva Pro

همه را با شیشه ببینید

شیشه یک ماده فوق العاده برای ایجاد گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان های زیبا است که طبیعت را از بالا به پایین نمایش می دهد. 

گیاهانی را انتخاب کنید که به خوبی بدون خاک زندگی کنند، مانند پیچک انگلیسی، و از تماشای رشد علف و جوانه زدن ریشه ها با شفافیت کامل لذت ببرید. 

منشورهای شیشه ای که از سقف آویزان می شوند به طرز شگفت انگیزی زیبا هستند. یک روند اخیر این است که چند ماهی با ریشه گیاه را بجوشانید، اما این فقط در مورد گیاهانی که برای ماهی غیر سمی هستند کار می کند.

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی
گلدان های شیشه ای @ coldsnowstorm / امضای Getty Images

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان های آویزان

استفاده از هر سطح برای نمایش کاشت چیز جدیدی نیست، اما ایجاد سطوح جدید است. پیشگامان باغبانی کانتینری از گلدان های آویزان برای استفاده از فضای عمودی خانه های خود استفاده می کنند. 

گلدان‌های آویزان دارای طیف وسیعی از مواد هستند، اما به‌ویژه در گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان‌های حصیری که با طناب آویزان شده‌اند برای سبک بوهو، زیبا به نظر می‌رسند.

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی
داخل خانه با گلدان های آویز سبز گیاهان آویز @ استودیوی ساخت نیلی / Getty Images

بزرگتر و بهتر

طراحی بهتر، تکنیک‌های تولید و کانال‌های تحویل، روند تنظیم روند را تسریع می‌کنند. یک گرایش به سمت کاشت های بزرگتر و جسورتر است.

 در سال 2020، گزارش روند باغبانی انجمن سلطنتی باغبانی نشان داد که گیاهان آپارتمانی و بنابراین ظروف نیز بزرگتر می شوند. 

گیاهان داخلی در مقایسه با استفاده از گیاهان به عنوان یک فکر بعدی، بیشتر به یک مرکز در چشم انداز طراحی تبدیل می شوند تا اظهارات جسورانه ای ارائه دهند.

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی
گیاه خانه سبز در گلدان گل – دیمیتری ایوانف / گتی ایماژ

پایه های گلدانی 

هم مهندسان باغبانی و هم طراحان داخلی سال‌هاست که به دنبال راه‌هایی برای بالا بردن گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان گل در موقعیت‌های چشم‌گیر و استفاده از فضای عمودی موجود در خانه‌هایمان هستند. 

گرایش های ورودی، مانند پایه گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان گیاهی، با زیبایی و شیک به این میل می پردازند. 

پایه های گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان گیاهی در طیف وسیعی از مواد، از حصیری بوهمیایی گرفته تا مس براق موجود است، و با طیف گسترده ای از اندازه ها و سبک های ظروف نیز کار می کنند.

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی
طراحی مینیمالیستی اتاق نشیمن @ vanitjanthraphotos / Canva Pro

باغبانی کانتینری تجاری

با ادامه روند به سوی آینده ای سبزتر، گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان های گل به طور فزاینده ای وارد فضاهای تجاری ما می شوند.

 شکی نیست که گیاهان تقویت کننده خلق و خو هستند و نقش مهمی در آرامش و بهره وری ما در خانه دارند. 

پس چرا در محل کار، نمایشگاه یا رستوران نه؟ خوب، پیشگامان گلدان گل در حال حاضر روندها را در این زمینه تنظیم می کنند.

مواد خود را رشد دهید

این مورد در مورد رستوران ها صدق می کند. در عصر مصرف گرایی اخلاقی، رشد مواد تشکیل دهنده خود نقش مهمی در کاهش هزینه های متغیر و ایجاد هویت برند دارد.

 بیانیه: ما غذای خود را پرورش می دهیم زیرا می خواهیم تازه ترین مواد اولیه محلی را به شما ارائه دهیم. این تأثیر زمانی به حداکثر می‌رسد که رستوران‌ها گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان‌ها را برای پرورش غذا در معرض دید عموم قرار می‌دهند. 

فدراسیون آشپزی آمریکا آن را «منبع بیش از حد محلی» نامیده است،

به عنوان یک تغییر اساسی در تقاضای مصرف کنندگان شناخته شده است و از فلسفه مزرعه به میز حمایت می کند که در حال حاضر در صنعت غذا و نوشیدنی بسیار داغ است.

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی
سبزیجات تازه از باغ @ Tanjamy / Getty Images Pro

پانل های تاکیدی

همانطور که گلخانه ها به طور یکسان راه خود را به مشاغل، دفاتر و فضاهای عمومی ما باز می کنند. طراحان داخلی همیشه در فکر راه هایی برای استفاده از این وسایل برای پیشبرد برنامه کاری خود هستند. 

یکی از روندهای نوظهور نصب پانل در سراسر کاشت برای نمایش آرم های شرکت یا فقط برای معرفی یک رنگ برجسته است. پانل از فولاد ضد زنگ ساخته شده و سپس با یک پوشش رنگی ضد آب به پایان رسید.

 این یک روش منحصر به فرد برای اعمال رنگ بیشتر به مجموعه شماست و در داخل یا خارج از منزل برای نشان دادن مسیرهای راهنما و نواحی صف عالی به نظر می رسد.

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی
کاشت های شخصی شده با آرم شرکت @ Esty وب سایت

نمایشگر پاسیو

مشتریان و مشتریان توجه خاصی به ویترین فروشگاه دارند. این اولین برداشت و عامل اصلی در ادامه یا عقب نشینی است. گلدان هایی را در اینجا قرار دهید که احساسات کسب و کار شما را بیان می کند. 

به رنگ فکر کنید: رنگ های خاص معانی خاصی دارند، چه ما آگاهانه بدانیم یا نه. به عنوان مثال یک بانک را در نظر بگیرید، اکثر بانک ها از گلدان های خاکستری رنگ برای ایجاد ظاهری حرفه ای و شرکتی استفاده می کنند.

 از سوی دیگر، اگر لباس های زنانه بفروشید، کسب و کار شما ممکن است برای رنگ های روشن و گرم مناسب تر باشد.

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی
کاشت گل در فروشگاه اینترنتی بانک

از فصول بهار و زمستان که ممکن است بخواهید صفحه نمایش خود را با چیز جدیدی تازه کنید، آگاه باشید. 

با همگام شدن با آخرین روندهای کاشت و نمایش آنها در ایوان جلویی خود، هر بار تاثیرات اولیه چشم نواز را تضمین خواهید کرد.

گیاهان روی میز

نمایش گیاهان در بیرون یک چیز است، اما قرار دادن آنها در داخل به روشی شیک و ارگونومیک که باعث حواس پرتی یا مانعی نشود، چالشی است که بسیاری از تولیدکنندگان ذهن خود را به آن معطوف کرده اند. 

جی اسکاتز چندین پاسخ برای این سوال دارد. به عنوان مثال River Rock Planter را در نظر بگیرید. 

River Rock Planter با طراحی طبیعی الهام گرفته از منحنی ها و خطوط ملایم ناشی از فرسایش رودخانه، به طور هماهنگ روی میز پذیرایی یا میز قهوه نشسته است. 

گیاهان ابزار محیطی فوق‌العاده‌ای هستند و دیگر مجبور نیستند بیرون بمانند.

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی
گیاه گلدانی روی میز اداری @ valiantsin suprunovich / Getty Images

تنوع کلید است

همانطور که همه ما می دانیم، از سال ها قبل روی این زمین، این روندها می آیند و می روند. به همین دلیل است که تنوع در نهایت برنده می شود. 

داشتن طیف گسترده ای از کانتینرها که با حوزه های مختلف کسب و کار شما مطابقت دارند، مشتریان را علاقه مند نگه می دارد. 

این تطبیق پذیری در چیدمان ظروف شما خنک و تازه به نظر می رسد، در حالی که سبک های سفت تر از مد افتاده اند. داشتن یک فروشگاه یا تولید کننده با کاتالوگ بزرگ کاشت باعث صرفه جویی در وقت هنگام خرید می شود.

 در Jay Scotts، ما ظروف با هر اندازه و در سبک های به روز را نگه می داریم، بنابراین شما می توانید دقیقاً آنچه را که می خواهید یا طیف وسیعی از آنچه را که می خواهید بدست آورید.

گلدان مهرنی گلدان سرامیکی
Jay Scotts در یک استراحتگاه @ Jay Scotts

این به تجزیه و تحلیل ما از پرطرفدارترین مفاهیم و طرح های گلدان مهرنی گلدان سرامیکی گلدان گل پایان می دهد. 

همانطور که می بینید، دنیای باغبانی به دور از راکد بودن است. 

روندها در این زمینه همچنان بر نحوه تزئین خانه خود و همچنین نحوه تجربه دنیای بیرون حاکم خواهد بود. 

اگر می‌خواهید جزئیات بیشتری در مورد مد گلدان بدانید، به لیست مفید ما از رایج‌ترین شکل‌های کاشت و کاربرد آنها در باغ و پروژه‌های طراحی داخلی نگاهی بیندازید.